I etap rekrutacji do programu został zakończony!

20 lutego 2019

Image placeholder


Dziękujemy wszystkim szkołom, które zgłosiły się do uczestnictwa w programie, a przez to postanowiły dać swoim uczniom szansę na osiągnięcie sukcesów w przyszłości. Pierwszy etap rekrutacji już za nami. Jest was ponad 500!

W ostatnich miesiącach Program AI Schools przyciągnął uwagę wielu firm, mediów i organizacji. Niezmiernie cieszymy się, że nasze grono sponsorów poszerzyło się. Podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos (World Economic Forum) dołączył do nas Bank Pekao S.A. jako partner strategiczny. Wesprze nas w obszarach kompetencji i finansów. Partnerami programu są również: Microsoft Polska, EY Careers, PZU, ŻABKA - mały wielki sklep, Carrefour, CCC Shoes & Bags, eobuwie.pl, Group One, Integrated Solutions, Media Expert, Orange, Oriflame i One Unity.

Przyszedł czas na kolejne działania przed pierwszymi lekcjami. Przeanalizowaliśmy różne programy nauczania, aby wybrać najlepsze praktyki i upewnić się, że zarówno uczniowie, jak i nauczyciele skorzystają na naszej inicjatywie. W tej chwili trwają przygotowania syllabusów i szkoleń dla nauczycieli. Wkrótce skontaktujemy się z wybranymi placówkami, które będą je testować. 1 września 2019 r. zostaną one udostępnione wszystkim szkołom, które zakwalifikowały się do projektu. Nie możemy się doczekać, aby rozpocząć wspaniałą przygodę i zmienić z Wami polskie szkoły!

28 czerwca 2019 r. na PGE Narodowy w Warszawie.*

*Szczegóły dotyczące programu zostaną przekazane w późniejszym terminie drogą elektroniczną. Udział w konferencji jest bezpłatny. Przewidywany jest zryczałtowany zwrot kosztów dojazdu – do 150 zł. Ramy czasowe konferencji: 10:00-16:00.