Rejestracja na szkolenia i informacje organizacyjne

23 września 2019

Image placeholder

Szanowni Państwo,


Zgodnie ze wcześniejszą informacją nt. szkolenia przesyłamy kilka informacji organizacyjnych. Szkolenie zostanie przeprowadzone z podziałem na dwie grupy:

1
4-5.10.2019 r.

szkolenie dla szkół realizujących zajęcia wyłącznie na poziomie Maluch i/lub Beniamin (bez poziomu Master),

2
18-19.10.2019 r.

szkolenie dla szkół realizujących zajęcia na poziomie Master (z uzupełnieniem dla poziomów Maluch i Beniamin).


Gwarantujemy udział w szkoleniu dla minimum jednej osoby z każdej szkoły. Z wysokim prawdopodobieństwem będziemy w stanie zapewnić udział w szkoleniu także drugiej osobie, natomiast będziemy w stanie potwierdzić to w ciągu kilku dni po zweryfikowaniu liczby zgłoszeń.

Przypominamy, że planowo pierwszy dzień szkoleniowy rozpocznie się o godz. 10:00. Zajęcia potrwają do godz. 17:30. Drugiego dnia rozpoczynamy o godz. 9:00, a przewidywany czas zakończenia to 15:30.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, a udział w szkoleniach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie. Ponadto, przewidywany jest zryczałtowany zwrot kosztów dojazdu – do 150 zł.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Microsoft, al. Jerozolimskie 195 A, 02-222 Warszawa. Miejsce noclegu i zakwaterowania potwierdzimy bliżej terminu szkolenia.

W celu potwierdzenia uczestnictwa w wybranym terminie szkolenia należy zarejestrować się za pomocą poniższego formularza. Prosimy również o podanie danych szkoły, niezbędnych do podpisania umowy na realizację Programu.