Szkolenie dla nauczycieli

18 września 2019

Image placeholder

Szanowni Państwo,


Pragniemy poinformować, że przygotowania do rozpoczęcia pilotażowej odsłony Programu „AI Schools & Academy” przebiegają zgodnie z planem. Do grona uczestników dołączyły nowe placówki, zatwierdzono także zakres szkolenia dla nauczycieli i związane z nim materiały. Po konsultacjach przeprowadzonych z dyrektorami wybranych szkół postanowiliśmy jednak wprowadzić pewne zmiany związane z agendą szkolenia.

Szanując Państwa czas i respektując dynamikę września jako miesiąca rozpoczynającego nowy rok szkolny, przyjmując jednocześnie sugestie dyrekcji szkół, postanowiliśmy przenieść terminy szkoleń na październik. Aby zapewnić dodatkowy komfort i efektywność szkolenia podzielimy je na dwie części:

 • 4-5.10.2019 r. szkolenie dla poziomu Maluch i Beniamin,
 • 18-19.10.2019 r.szkolenie dla poziomu Master.

 • Pierwszy dzień szkoleniowy rozpocznie się o godz. 10:00. Zajęcia potrwają do godz. 17:30. Drugiego dnia rozpoczynamy o godz. 9:00. Przewidywany czas zakończenia to 15:30.

  Szkolenie odbędzie się w Warszawie. Szczegółowe informacje nt. miejsca i agendy przekażemy bliżej terminu wydarzenia. Wraz z informacjami organizacyjnymi otrzymają Państwo materiały dydaktyczne, które pozwolą się przygotować się do spotkań.

  Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie. Przewidywany jest zryczałtowany zwrot kosztów dojazdu – do 150 zł.

  Wkrótce otrzymają też Państwo dostęp do platformy dyskusyjnej, gdzie będą Państwo mogli wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania związane z realizacją Programu lub konsultować swoje wątpliwości merytoryczne z naszymi ekspertami.

  Do zobaczenia na szkoleniu!